Hakkımızda

Geleceği Şekillendiriyoruz

Kurulduğumuz günden bugüne projelerimizde estetik ve fonksiyonu ön plana çıkararak gelceği şekillendirdik. Mimari ve dekorasyon projeleri, inşaat projeleri ve altyapı çalışmaları ile çizgimizi her yerde gösteriyoruz.

BİZ KİMİZ ?

2003 yılında kurulan Line Mimarlık Mühendislik San. Ve Tic. Ltd Şti. kurulduğu günden itibaren mimari ve statik proje , alt ve üst yapı inşaat , anahtar teslim bina yapımı , çeşitli kamu kurum ve kuruluşları ihalelerini zamanında ve başarıyla gerçekleştirerek adını duyurmayı başarmıştır.

Profesyonel ekibiyle; mimari ve iç mimari danışmanlık ve uygulama hizmetleri, konsept tasarım, proje yönetimi, mimari yenileme projelendirme ve statik gibi farklı disiplinlerin projelendirilmesi, uygulamasının sağlanması ve koordinasyonu; kat karşılığı inşaat ve taahhüt hizmetleri , kentsel dönüşüm uygulamaları ,iş merkezi, ofis, konut ,karma yapı uygulaması gibi çeşitli sosyal alanlara imza atmıştır.
Bünyesindeki makine parkı, araç-gereç ekipmanları ve personeliyle Devlet Su İşleri , İller Bankası , Belediyeler vb . kamu kurum ve kuruluşlarına gölet , dere ıslağı , köprü , İçme suyu ve kanalizasyon gibi işlerde faaliyetine devam etmektedir .
Bugüne kadar gerçekleştirdiği her projeyi geleceğe referans olarak değerlendiren ; zamanlamayı , kaliteyi , güvenliği ve güvenirliği ön planda tutan Line Mimarlık Mühendislik San. Ve Tic. Ltd Şti. hizmetlerine aynı hassaiyetle devam etmeyi amaçlamaktadır.

Tamamlanmış Proje

Yıllık Tecrübe